Kasy fiskalne FAREX

FAREX KASY ONLINE

W ERPex znajdą Państwo niezbędne wyposażenie każdego sklepu i hurtowni. Naszą specjalnością jest między innymi sprzedaż kas i drukarek fiskalnych online, wyposażonych w tak korzystne rozwiązania, jak wyświetlacz LCD oraz lepsze systemy ładowania papieru, w porównaniu do tradycyjnych urządzeń. Oferujemy również szuflady z trójpozycyjnym kluczykiem dla zachowania całkowitego bezpieczeństwa banknotów i bilonu. Ponadto w asortymencie uwzględniono takie urządzenia, jak czytniki kodów kreskowych, skanujące nawet 200 razy na sekundę. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale oferujemy również serwis drukarek i kas fiskalnych, uważnie identyfikując wszelkie usterki, a także komponenty problematyczne, które w przyszłości mogłyby spowodować awarię. Dzięki temu zawsze będą posiadać Państwo wysokowydajny sprzęt, niezawodnie wspierający pracowników podczas obsługi klientów.

Farex PRO 300

Kasa PRO 300 – mała, lekka i przenośna – sprawdzi się idealnie u Przedsiębiorców, którzy dysponują niewielką przestrzenią roboczą i potrzebują prostego lecz w pełni wydajnego urządzenia, lub którzy realizują sprzedaż poza punktem handlowym.

Farex PRO 600

Kasa PRO 600 – wygodna i ergonomiczna, stacjonarna kasa online, zapewniająca ponadprzeciętny komfort pracy będzie odpowiednim wyborem do punktów handlowych, w których sprzedaż realizowana jest na miejscu.

Kasy Farex PRO są jednym z najbardziej uniwersalnych rozwiązań fiskalnych online na rynku. Urządzenia w wersji bazowej obsługują dwie metody komunikacji, natomiast kasy w wersji GSM – aż trzy!

  • LAN (kabel sieciowy)
  • Wi-Fi (zewnętrzny modem USB)
  • GSM (wbudowany modem GSM & pakiet serwisowy Farex ONline)

Oferty te składamy kompleksowo.